MEŽA ABC – 2015

15.-16. maijā, jau sesto reizi norisināsies pasākums Meža ABC, kurš šoreiz notiks Kuldīgas novada Padures pagasta “Struņķukrogā”!

15. maijā pasākums domāts tikai skolēniem ar mērķi iepazīstināt, ieinteresēt un izglītot skolēnus par meža audzēšanas ciklu un procesiem mežā. 2013. gadā skolu atsaucība bija negaidīti liela – pasākumā dalību pieteica vairāk nekā 140 klases ar vairāk kā 3000 skolēniem no visas Kurzemes, vislielākā atsaucība no Kuldīgas un Ventspils novada skolām. Tas nozīmē, ka šādi pasākumi bērniem ļoti vajadzīgi. Caur šīm zināšanām mēs veidojam bērnos izpratni par mežu un dabu kopumā. Un mēs ļoti ceram, ka tā veidojas mūsu nākošie meža īpašnieki.

16. maijā pasākums meža īpašniekiem, ģimenēm, visiem interesentiem. Gaidīsim arī skolas/klases/pulciņus! Tas ir burvīgs meža ceļojums visai ģimenei kopā. Meža nozares speciālisti darbojas uz brīvprātības principa, veltot Jums savu laiku un zināšanas. Tā ir lieliska iespēja satikties ar meža nozares dažādu institūciju un uzņēmumu speciālistiem Kurzemē un visai sabiedrībai stāstīt par savu lielāko mīlestību – mežu. Jūs varat iepazīties ar meža nozari kopumā, tās attīstību, daudzveidību, redzēt tās lielo nozīmi un vērtību Latvijā. Tā ir iespēja redzēt mežu no dažādiem skatpunktiem – kā ekonomisko, sociālo un dabas vērtību. Info centrā Jūs varēsiet saņemt pasākuma karti un visu informāciju par pasākuma norisi. Lai Jums jauks meža ceļojums! Mēs Jūs ļoti gaidīsim!

Dalība pasākumā bez maksas.

LNMA šajā pasākumā būs savs stends, kurā būs gan iespēja saņemt informāciju par meža nozari kopumā, gan piedalīties aktivitātē un izcīnīt biļetes uz Tērvetes dabas parku!

Gaidīsim Jūs un Jūsu ģimenes 16. maijā Kuldīgas novada Padures pagasta “Struņķukrogā”!

Papildus informācija šeit.