GS (Zviedrijas Meža un Poligrāfijas nozares arodbiedrība) kongress

No 20.05.-23.05. 2022. , Zviedrijas pilsētā Orebro norisinājās GS (Zviedrijas Meža un Poligrāfijas nozares arodbiedrība) kongress. LMNA arodbiedrību kongresā pārstāvēja arodbiedrības darba koordinētāja Anete Kice, kura piedalījās paneļdiskusijā kopā ar starptautiskajiem arodbiedrību pārstāvjiem,no Anglijas, Lietuvas un Beļģijas, lai diskutētu par izaicinājumiem un panākumiem arodbiedrību ikdienas darbā un jaunu biedru iesaistē.

Sarunas laikā noskaidrojās, ka arodbiedrību izaicinājumi pastāv un pieaug visā pasaulē. Daudzi izaicinājumi ir vienādi, galvenokārt, mums ir jākļūst vairāk un jāaug kā kustībai, lai labāk aizstāvētu savas un savu biedru intereses.

Savukārt pērn 2021.gada 29. maijā Kongress ievēlēja GS (Zviedrijas Meža un Poligrāfijas nozares arodbiedrība) izpildkomiteju nākamajam kongresa termiņam.

Atkārtoti par GS arodbiedrības priekšsēdētāju ievēlēts: Per-Olof Sjöö

Priekšsēdētāja vietniece: Madelene Engman

Otrais priekšsēdētāja vietnieks: Jörgen Johansson

Per-Olof Sjöö:Nekas nav tik patīkams, kā uzņemties atbildību vadīt šo arodbiedrību. Tā ir privilēģija tam veltīt savu dzīvi.

Madlēna Engmane: Drosmīga, godīga un konstruktīva. Šie ir trīs atslēgas vārdi, kurus nēsāju sev līdzi iepriekšējā kongresa periodā, un tieši tie mani vadīs arī šajā kongresa periodā. Es lepojos ar pārliecību palīdzēt cilvēkiem panākt labāku ikdienas dzīvi.

Jergens Johansons:Es darīšu visu iespējamo, lai iemantotu jūsu uzticību. Tā ir lieliska sajūta,  man ir gods tikt ievēlētam par otro priekšsēdētāja vietnieku.