Latvijas kokapstrādes un mēbeļu ražotāju uzņēmumu 44.sporta spēlēs

20.-21. jūlijā, Usmas ezera atpūtas kompleksā „Lejastiezumi” šī gada spēļu rīkotājuzņēmums SIA “KRONOSPAN Rīga”, asociācija “Latvijas Mēbeles” un pasākumu aģentūra „NOIR Event managment” organizēja Latvijas kokapstrādes un mēbeļu ražotāju uz-ņēmumu 44.sporta spēles.

Spēlēs piedalījās mežsaimniecības un kokrūpniecības nozarē darbojošos uzņēmumu darbinieki un viņu ģimeņu locekļi, kā arī Latvijas Meža nozares arodbiedrības komanda (skat. Foto).

Spēļu programmā bija iekļauti dažādi komandu sporta veidi: volejbols, strītbols, Festivāla apļa spēle, skatuves uzbūve, fanu zona, ritma fabrika, festivāla sauklis, noslēguma stafete un zolītes turnīrs.

Notika arī dažādas individuālās sacensības, kurās varēja piedalīties visi dalībnieki. Piemēram: festivāla stiprinieks, tīrs un laimīgs, slapjā performance, nomaini savu riepu, šauj pa bundžām, greizais velo fans un tēja ar jumtiņu.

Pēc sacensībām notika komandu un individuālo sporta veidu uzvarētāju apbalvošana. Meža nozares arodbiedrības komanda piedalījās gandrīz visās disciplīnās un guva arī labus rezultātus.

Komandu sacensībās LMNA ieguva godalgotās vietas šādās disciplīnās:

Festivāla saukļa uzdevumā – 2 vieta;

Festivāla apļa stafetē – 2 vieta;

Ritma fabrikas uzdevumā – 2 vieta ;

Fanu zonas uzdevumā – 2 vieta;

Individuālās sacensībās:

Festivāla soda metieni – Daiga Krūmiņa (LMNA) 1.vieta;

Nomaini savu riepu – Jānis Dambītis ( LMNA ) – 1.vieta